Dni

Godzin

Minut

Sekund

Najbliższe szkolenie odbędzie się w listopadzie!

V edycja międzynarodowych warsztatów Empowering People in the Workplace | The Positive Discipline Way

Jeśli chcesz przewodzić i tworzyć pozytywne zmiany poprzez budowanie pełnych szacunku i skutecznych relacji w miejscu pracy, dołącz do nas!
Obiecujemy, że dostarczymy Ci systemy i narzędzia do realizacji Twoich pragnień.


〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

Podczas opracowanych przez Jane Nelsen i Dinę Emser warsztatów dowiesz się, w jaki sposób wspierać zespoły, managerów i organizacje w tworzeniu kultury wzajemnego szacunku w miejscu pracy. Program kładzie nacisk na działania empiryczne oparte na zasadach Pozytywnej Dyscypliny i Psychologii Adlerowskiej.

Zapraszamy wszystkich, którzy wierzą, że pracownicy zasługują na spędzenie swojego życia zawodowego w pełnych szacunku, opartych na współpracy i produktywnych organizacjach i chcą wspierać w tworzeniu takich miejsc w Polsce.

Te empiryczne warsztaty certyfikacyjne obejmują następujące zagadnienia:
👉 tworzenie kultury szacunku, wzajemnego zrozumienia i wsparcia,
👉 poprawienie relacji w zespole poprzez zastosowanie holistycznego modelu Psychologii Adleriana,
👉 techniki zespołowego rozwiązywania problemów,
👉 prywatna logika ludzi i jej wpływ na obecne przekonania i zachowania,
👉 prowadzenie efektywnych i twórczych spotkań zespołu,
👉 trening wzmacniających i zachęcających metod komunikacji, które promują pełne szacunku i produktywne środowisko pracy,
👉 trening kompetencji przywódczych.

W ramach warsztatów otrzymasz 52(!) narzędzia do pracy nad rozwojem stylu zarządzania i współpracy opartej na metodzie Empowering People in the Workplace | Positive Discipline Way oraz gotowe scenariusze do pracy z grupami w postaci:
👉 podręcznika dla Facylitatora,
👉 zeszytu ćwiczeń dla uczestnika,
👉 52 kart narzędzi.

🗓 ORGANIZACJA WARSZTATÓW


Spotykamy się online na 6 sesjach/spotkaniach online, trwających każda 3h zegarowe, w godzinach 17:00-20:00 w poniższych terminach:
– 13 listopada (poniedziałek)
– 15 listopada (środa)
– 20 listopada (poniedziałek)
– 22 listopada (środa)
– 27 listopada (poniedziałek)
– 29 listopada (środa)
Wszystkie spotkania odbędą się na platformie zoom.

👩🏫 TRENERKA

Magdalena Kamińska – jest pierwszym w Polsce i piętnastym na świecie certyfikowanym trenerem amerykańskiej metody Empowering People in the Workplace / The Positive Discipline Way, superwizorem w biznesie i edukacji, coachem (akredytacja PCC ICF) i coachem kryzysowym, dyplomowanym trenerem biznesu, certyfikowanym trenerem Points of You®, masterem Reiss Motivation Profile®, nauczycielem akademickim – wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy, managerem dwóch kierunków „Menedżerko-prawnego” i „Psychologia w biznesie” na tej uczelni. Specjalizuje się we wspieraniu przywództwa i współpracy zespołów w nurcie „H2H” / „Human to Human”, którego jest prekursorką.
Jest także managerem z kilkunastoletnim doświadczeniem i sukcesami. Zarządzała ogólnopolskimi zespołami sprzedaży. Pracowała w branży finansowej i produkcyjnej, również jako Interim Manager. Ma za sobą tysiące godzin spędzonych na salach szkoleniowych, na prowadzeniu procesów coachingowych indywidualnych i grupowych, programów mentoringu i procesów superwizji.

Zapraszamy z całego serca!
Dołącz do naszej międzynarodowej społeczności Facylitatorów i zmieniaj kulturę organizacyjną w firmach w Polsce i na świecie.


LUB ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ CHĘTNYCH

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko