Dni

Godzin

Minut

Sekund

Druga w Polsce edycja warsztatów Empowering People in the Workplace | Positive Discipline Way

Jeśli chcesz przewodzić i tworzyć pozytywne zmiany poprzez budowanie pełnych szacunku i skutecznych relacji w miejscu pracy, dołącz do nas! Obiecujemy! Dostarczymy Ci systemy i narzędzia do realizacji Twoich pragnień.

Podczas opracowanych przez Jane Nelsen i Dinę Emser warsztatów dowiesz się, w jaki sposób wspierać zespoły, managerów i organizacje w tworzeniu kultury wzajemnego szacunku w miejscu pracy. Program kładzie nacisk na działania empiryczne oparte na zasadach Pozytywnej Dyscypliny i Psychologii Adlerowskiej. Zapraszamy wszystkich, którzy wierzą, że pracownicy zasługują na spędzenie swojego życia zawodowego w pełnych szacunku, opartych na współpracy i produktywnych organizacjach i chcą wspierać w tworzeniu takich miejsc w Polsce.


Te empiryczne warsztaty certyfikacyjne obejmują następujące zagadnienia:

👉 tworzenie kultury szacunku, wzajemnego zrozumienia i wsparcia, 
👉 poprawienie relacji w zespole poprzez zastosowanie holistycznego modelu Psychologii Adleriana, 
👉 techniki zespołowego rozwiązywania problemów, 
👉 prywatna logika ludzi i jej wpływ na obecne przekonania i zachowania, 
👉 prowadzenie efektywnych i twórczych spotkań zespołu, 
👉 trening wzmacniających i zachęcających metod komunikacji, które promują pełne szacunku i produktywne środowisko pracy, 
👉 trening kompetencji przywódczych.


W ramach warsztatów otrzymasz 52(!) narzędzia do pracy nad rozwojem stylu zarządzania i współpracy opartej na metodzie Empowering People in the Workplace | Positive Discipline Way oraz gotowe scenariusze do pracy z grupami w postaci:

👉 podręcznika dla Facylitatora, 
👉 zeszytu ćwiczeń dla uczestnika, 
👉 52 kart narzędzi, 
👉 skróconych przewodników dotyczących zespołowego rozwiązywania problemów i prowadzenia efektywnych i twórczych spotkań zespołu.


Wszystkie spotkania odbędą się na platformie Zoom.


TRENERKA


Magdalena Kamińska jest konsultantem strategicznym – ekspertem w obszarze przywództwa i sprzedaży.

Jest pierwszym w Polsce trenerem w trakcie certyfikacji metody Empowering People in the Workplace / Pozytywnej Dyscypliny w Biznesie, prekursorką zarządzania w nurcie „H2H / „Human to Human” – prowadzi certyfikacje organizacji w obu obszarach.

Jest superwizorem w biznesie i edukacji, coachem (akredytacja ICF) i coachem kryzysowym, dyplomowanym trenerem biznesu, certyfikowanym trenerem Points of You®, masterem Reiss Motivation Profile, nauczycielem akademickim – wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy, oraz opiekunem specjalizacji „Coaching i mentoring” na tej uczelni.

Ma za sobą lata budowania efektywnych zespołów sprzedażowych na terenie całej Polski, tysiące godzin spędzonych na salach szkoleniowych, na prowadzeniu procesów coachingowych indywidualnych i grupowych, programów mentoringu i procesów superwizji.


Zapraszam z całego serca!


Dołącz do naszej międzynarodowej społeczności Facylitatorów i zmieniaj kulturę organizacyjną w firmach w Polsce i na świecie.

Najbliższe szkolenia odbędą się 11 – 27 Września!

Zapisz się na to wydarzenie, żeby Cię nie ominęło!

LUB ZAPISZ SIĘ TERAZ!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko