FACYLITATORZY METODY

Monika Grabowicz

HR, Psycholog, Coach, Konsultant Kryzysowy

Certyfikowana Facylitatorka Empowering People in the Workplaces. Absolwentka studiów psychologicznych SWPS, specjalizacja psychologia biznesu.

Od ponad 20 lat jestem związana ze światem biznesu międzynarodowego. Większość zawodowego życia to obszar HR i zarządzania, gdzie wspieram zarówno pracowników jak i liderów w drodze ich rozwoju.

Ważny jest dla mnie człowiek – jego potrzeby, uczucia, bycie sobą, towarzyszenie drugiej osobie w odkrywaniu siebie, akceptacji oraz poczucie sensu, że to co robię ma znaczenie.

Osobiście uwielbiam różnorodność i wyzwania, które są moim paliwem napędowym do działania, bycia jeszcze bardziej kreatywnym, ale też dzielenia się swoją wiedzą i poczucia, że daję wkład w coś większego, coś co ma znaczenie.

Prywatnie mama już dorosłego syna, żona. W wolnym czasie uwielbiam tańczyć – połączenie ciała i ruchu, która pozwala na przeżycie emocji takimi jakie są. Uwielbiam spędzać czas w ogrodzie, w bliskości z naturą. A także lubię robić wszystko, co wspiera odporność psychiczną, która jest tak bardzo ważna w naszym dynamicznie rozwijającym się świecie.