FACYLITATORZY METODY

Judyta Jankowska

Psycholog biznesu, certyfikowany coach VCC oraz facylitator Pozytywnej Psychologii w BiznesieEmpowering People in the Workplace -Positive Discipline Way, trener, menadżer.

Współautorka książki „Algorytm osobisty”. Od początku swojej kariery zawodowej pracowała z ludźmi. To właśnie z ciekawości poznania drugiego człowieka, jego postaw i motywacji, zaczęła rozwijać się w kierunku psychologii biznesu, coachingu i mentoringu. Przez wiele lat pracowała w kadrze menadżerskiej, gdzie miała przyjemność szkolić nowych menadżerów, poprawiać efektywność zespołów oraz mobilizować ich do zmian.

Pracuje w nurcie Human2Human. Stawia na człowieka i relacje międzyludzkie. Każdy z nas ma wewnętrzną potrzebę przynależności, rozwoju osobistego oraz poczucia sensu. Dba, aby każdy z jej partnerów czerpał satysfakcję w życiu zawodowym oraz osobistym uwzględniając work-life balance. Głęboko wierzy, że wydobycie indywidualnego potencjału i ukierunkowanie go w zgodnie z naszymi naturalnymi predyspozycjami pozwoli na poprawienia jakości życia. Towarzyszy i wspiera swoich klientów zarówno na płaszczyźnie zawodowej i prywatnej. Specjalizuje się w life coaching, business coaching.

Prywatnie mama 4 letniej Florentynki, szczęśliwa żona z ogromną miłością do śpiewu i natury. W wolnej chwili biega, praktykuje jogę i zgłębia filozofię simplelife, slowlife.