FACYLITATORZY METODY

Aneta Lemańska

Certyfikowany Coach, Doradca Pomocy Psychologicznej, Specjalista Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

Edukator Pozytywnej Dyscypliny w biznesie, w rodzinie oraz szkole. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Pozytywna Psychologia w rozwoju Dzieci i Młodzieży oraz Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza. Magister Marketingu i Zarzadzania; Wieloletni Pracownik Międzynarodowych Korporacji. W trakcie studiów psychologicznych oraz 4- letniego Studium Psychoterapii.

Z zamiłowania i pasji zawsze interesował mnie człowiek – niezwykle połączenie ciała, psychiki i duszy. Początkowo zainteresowania rozwijałam w korporacji głownie koncentrując się na rozwoju osobistym i biznesowym, gdy pojawiły się dzieci przekształcił się w miłość do wspierania w rozwoju najbliższych tak by ostatecznie doświadczyć, iż mogę dzielić się wiedzą i doświadczeniami z innym oraz towarzyszyć im w życiowych zmianach przynoszących piękne owoce. Wierze, że każdy człowiek ma talenty i umiejętności a w połączeniu z osobistymi wartościami może odnaleźć własną drogę by żyć w pełni. Cytat, który mnie inspiruje: „Jeżeli chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie, a świat zmieni się dla ciebie.”  Jestem również miłośniczką podejścia NVC – Porozumienia bez Przemocy.

Własne doświadczenia, przeprowadzone szkolenia, spotkania indywidualne pokazały mi jak wiele zależy od nas samych; jak jasny cel, małe kroki ku realizacji i konsekwencja w działaniu mogą prowadzić do wielkich zmian; jak zmiana własnych zachowań wpływa na nas samych, naszych najbliższych oraz otoczenie, a tym samym na jakość naszego życia.

Prywatnie żona Szymona, mama 13-sto letniej Pauliny i 9-io letniej Martyny, współwłaścicielka suczki Hope.

Na co dzień prowadzę indywidualne konsultacje psychologiczne, wychowawcze i coachingowe oraz grupowe szkolenia i warsztaty w oparciu o Pozytywną Dyscyplinę, Coaching czy NVC.