FACYLITATORZY METODY

Agnieszka Pędzimąż

Edukator Pozytywnej Dyscypliny

Uwielbia uczyć wszystkie grupy wiekowe. Z jej pasji do uczenia stworzyła Europejskie Centrum Językowe Summit w 1998 r. Niepubliczne Przedszkole Językowe Happy Teddy założyła z miłości do dzieci w 2005 r. W obu placówkach jest lektorem, dyrektorem i właścicielem.

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego i studiów podyplomowych pedagogiki terapeutycznej oraz zarządzenia instytucją oświatową, lektor języka angielskiego i francuskiego z dyplomem DELF.

Nauczaniem języków obcych zajmuje się od ponad 20 lat. Będąc jeszcze na studiach wiedziała, że chce tworzyć lepszą edukację dla swoich uczniów. Dlatego w 2016 r. z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem wprowadziła do swoich placówek metodę Teddy Eddie oraz Savvy Ed. Wyznaje zasadę 100% zaangażowania w to co robi i tym sposobem w 2018 r dołączyła do zespołu Teddy Eddie Lesson Supervisor.

Prywatnie mama trzech córek Laury (19), Mai (13) i Milenki (7) z którymi wdraża koncepcję Pozytywnej Dyscypliny w domu. W szkole i przedszkolu zawsze stosuje Pozytywną Dyscyplinę, która jest źródłem wzmacniającym pokłady energii. Kocha pracować z ludźmi i pomagać im rozwiązywać problemy. Czuje się typową protagonistką – czyli uwielbia inspirować innych do osiągnięcia celów i czynienia dobra na świecie.