Zapraszamy na DARMOWE szkolenie managerskie – 16.08.2023, g. 18:00

Zapraszamy na spotkanie online organizowane przez Magdalenę Kamińską oraz EPW Polska, na którym weźmiesz udział w bezpłatnym module szkolenia, na którym poznasz jedną z metod, którą wdrażamy w zespołach, szkołach i organizacjach – koncepcję Empowering People in the Workplace | The Positive Discipline Way.

Czego spodziewać się na szkoleniu?

Podczas spotkania dowiesz się, jak zwiększyć efektywność biznesową Twojej organizacji oraz jak zarządzać i współpracować z zespołem dydaktycznym i edukować dzieci w Twojej szkole.

Wartością tej metody jest tworzenie kultury wzajemnego szacunku w miejscu pracy oraz poprawienie relacji w zespole poprzez zastosowanie holistycznego modelu psychologii. Program kładzie nacisk na działania empiryczne oparte na zasadach Pozytywnej Dyscypliny.

Podczas spotkania poznasz inne możliwości związane z wdrożeniem tej metody w Twojej szkole i organizacji – certyfikacja managerów, szkół oraz firm. Dodatkowo, zdobędziesz CERTYFIKAT uczestnictwa w szkoleniu!

Jeśli chcesz przewodzić i tworzyć pozytywne zmiany poprzez budowanie pełnych szacunku i skutecznych relacji w miejscu pracy, dołącz do nas! Obiecujemy! Dostarczymy Ci systemy i narzędzia do realizacji Twoich pragnień.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu

Spotkanie odbędzie się online. Możesz do niego dołączyć na Facebooku lub LinkedIn – jak Ci wygodnie!

Facebook: https://www.facebook.com/events/1047895966575729

LinkedIn: https://www.linkedin.com/events/7097551590881964033/

Zdobądź certyfikat uczestnictwa w szkoleniu

Już po szkoleniu? Chcesz otrzymać certyfikat uczestnictwa?

Wypełnij poniższy formularz, podając dane do otrzymania certyfikatu. Gotowy dokument prześlemy Ci na adres mailowy, który nam udostępnisz.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Dane
Czy chcesz dołączyć do listy mailongowej newslettera o EPW?

Chesz otrzymać zniżkę na szkolenie?

Aby otrzymać zniżkę na pełne szkolenie odbywające się 11.09.2023, w wysokości 600 zł (!!!) udostępnij informację na swoim profilu na Facebook lub LinkedIn uzasadniając dlaczego szkolenie będzie Ci przydatne. Koniecznie oznacz nasze profile:

Oferta ważna do 20.08.2023, 23:59!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *